O Debacie GROWING PAINS SCHOOL Tech Innovation Week 2018. Obejrzyj skrót filmu.

 

GROWING PAINS SCHOOL Tech Innovation Week ’18 to wydarzenie organizowane przez Inventity Foundation dla przedstawicieli instytucji rządowych, przedstawicieli środowisk naukowych i biznesu, mające na celu poszukiwanie skuteczności w procesach komercjalizacji i transferu technologii w Polsce.

W ramach Wydarzenia GPSTIW’18 przeprowadzona została całodniowa debata (roundtable) i trzy dni warsztatów dla środowisk naukowych.

Celem Wydarzenia jest inicjowanie dialogu i działania, pozwalającego na rozwijanie w Polsce zintegrowanego ekosystemu, który będzie sprzyjał rozwijaniu działań zorientowanych na wyższy cel – „purpose- driven ecosystem”. Założenie dla purpose-driven ecosystem jest takie, aby zarówno przedstawiciele nauki jak i biznes koncentrowali się nie tylko na swych indywidualnych celach, związanych z realizacją kariery naukowej czy rozwojem biznesu, ale aby działali też na korzyść całego środowiska gospodarczego, realizując tym samym systemowe cele macro, zaplanowane dla rozwoju komercjalizacji w Polsce.

Zainicjowana podczas Wydarzenia Debata będzie kontynuowana w chapterach tematycznych, tak, aby w jej konsekwencji wypracowany został Model Komercjalizacji i Transferu Technologii w Polsce.

Zobacz również

O Debacie GROWING PAINS SCHOOL Tech Innovation Week 2018. Obejrzyj skrót filmu.

Kontynuacja Debaty. Relacja i inicjatywy

GROWING PAINS CLUB. Zapisz się do Klubu Konceptualnych Menedżerów

Organizacja pracy w Chapterach. Zarejestruj się do wybranego Chapter’a