Jesteśmy Liderami Nowoczesnej Przedsiębiorczości

O działalności Inventity Foundation

Czym się zajmujemy?

Od ponad 10 lat Zespół Inventity wspiera rozwój polskich firm oraz komercjalizację innowacji, z sukcesami budując pomost między światem nauki i biznesu.

Jako jedyni w Polsce posługujemy się metodyką skalowania przedsiębiorstw GROWING PAINS, dzięki czemu skutecznie pomagamy firmom pokonywać ich Bariery Wzrostu. Rozwiń tekst, by szczegółowo poznać obszary naszej specjalizacji.

GROWING PAINS SCHOOL

Pomagamy firmom w rozwoju efektywności zarządzania i skalowaniu biznesu metodą GROWING PAINS poprzez m.in.:
wypracowywanie z firmami Map Strategii (planów długofalowego stabilnego rozwoju) oraz Strategicznych Planów Rozwoju Przedsiębiorstwa,
doradztwo strategiczne oraz realizowanie programów rozwoju z zakresu efektywnego zarządzania organizacją,
prowadzenie warsztatów i sesji mentoringowych dla przedsiębiorców i menedżerów;
badania diagnostyczne firm z zakresu Efektywności Organizacyjnej i Barier Wzrostu.

BROKERING INNOWACJI

pomagamy przekształcać innowacyjne pomysły technologiczne w opłacalne i skalowalne biznesy,
tworzymy platformę do komercyjnej współpracy świata nauki z biznesem (m.in. w ramach naszego Centrum Brokeringu Innowacji),
wyposażamy naukowców w kluczowe kompetencje biznesowe w ramach programów szkoleń z zakresu komercjalizacji i transferu technologii – w tym Akademii Liderów Innowacji.
aktywnie współpracujemy z uczelniami, parkami technologicznymi, naukowcami i startupami w poszukiwaniu przełomowych pomysłów technologicznych.

Inventity Foundation to przede wszystkim grupa doświadczonych przedsiębiorców i doradców, którzy dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem, aby firmy naszych klientów rosły i stawały się sprawnie zarządzanymi, modelowymi organizacjami.

Sprawdź, co możemy zrobić dla Ciebie!

Kim są nasi klienci?

Szerokie spektrum usług pozwala nam rozwiązywać problemy firm o różnych formatach.

Z naszego wsparcia korzystają zarówno startupy, małe i średnie przedsiębiorstwa, a także lokalne firmy z ambicjami rozwoju i ekspansji oraz duże korporacje. Rozwijajmy także współpracę z sektorem pozarządowym. Poniżej wymieniamy grupy klientów, które najbardziej skorzystają na pomocy od nas.

Małe i średnie przedsiębiorstwa (MŚP), które odniosły sukces lokalny i chcą skalować swoją organizację, nawiązać współpracę z inwestorami albo planują ekspansję zagraniczną.

Startupy plus, które poszukują pomocy w zakresie tworzenia długofalowych planów rozwoju, realizacji swoich pomysłów, a także kontaktów do potencjalnych inwestorów.

Duże firmy o ustabilizowanej pozycji na rynku, które są zainteresowane stworzeniem własnej strategii innowacji i wdrażaniem u siebie innowacji technologicznej, a dodatkowo poszukują sposobów na poprawę zarządzania efektywnością czy na rozwój swoich pracowników pod kątem strategicznego zarządzania.

Środowiska naukowe (naukowcy, wynalazcy, uniwersytety, parki technologiczne, inkubatory przedsiębiorczości), które potrzebują wsparcia w zakresie komercjalizacji technologii, tworzenia modeli biznesowych, strategicznych planów rozwoju.

Instytucje pozarządowe (NGO) zajmujące się wspieraniem przedsiębiorczości i innowacji technologicznych poprzez edukowanie młodych przedsiębiorców i wyposażanie ich w niezbędne do sukcesu kompetencje biznesowe. – potwierdzam te definicję z managerem od tego odcinka.

Fundusze inwestycyjne typu venture capital (VC) i private equity (PE), którym zależy na identyfikacji i wyborze najlepszych projektów technologicznych do inwestycji, budowaniu relacji ze środowiskami nauki, a także realizacji programów szkoleń w zakresie skalowania dla spółek portfelowych.

Przedstawiciele kadry zarządzającej (poziom executive), przedsiębiorcy oraz menedżerowie średniego szczebla, którzy chcą rozwijać swoje kompetencje w zakresie planowania strategicznego i budowy efektywnej struktury zarządczej, by dzięki temu osiągać długofalowy wzrost firm.

Rozpoznałeś swoje potrzeby? Skontaktuj się z nami, byśmy mogli Ci pomóc!

 Sprawdź, co możemy dla Ciebie zrobić:

Inventity w liczbach

2010
rok powstania
3000+
projektów
4
biura
200+
biznes planów i studiów wykonalności
80+
inwestycji

Złóż zamówienie

Każdy klient Inventity ma dedykowanego menedżera projektu i zespół projektowy. Skontaktuj się ze swoim menedżerem online lub telefonicznie i przedstaw swoje oczekiwania.

Identyfikowanie potrzeb rozpoczyna się od jednej bądź kilku rozmów, w czasie których zdobywamy wiedzę na temat działalności prowadzonej przez klienta oraz wyzwań jakim musi stawiać czoła. W czasie tych rozmów prezentujemy pomysły w jaki sposób mogłaby nasza współpraca wyglądać oraz określamy członków naszego zespołu, którzy będą partnerować klientowi w trakcie prowadzonych działań.

Wybierz doradcę

Menedżer projektu dobierze
doradcę/-ów najlepiej odpowiadającemu Twoim potrzebom.

Podczas naszych rozmów określamy kto z naszego zespołu doradców w największym stopniu zaspokoi jego potrzeby. Nasza rekomendacja opiera się na doświadczeniu naszych doradców oraz ich indywidualnym stylu. W umowie, którą podpisujemy określony jest lider z naszego zespołu (a w określonych sytuacjach jego wsparcie) - skład ten nie zmieni się, chyba że na życzenie klienta.

Odbierz rozwiązanie

Odbierz usługę i ciesz się spersonalizowanym rozwiązaniem.

Na podstawie naszych rozmów przygotowujemy i przesyłamy oficjalną propozycję opisującą świadczone przez nas usługi, członków zespołu projektowego, którzy podejmą współpracę, koszt usługi oraz ramy czasowe na jej wykonanie. Podejmując współpracę, możesz być pewny, że skład wybranego zespołu, podobnie jak przewidziane koszty pozostaną bez zmian, chyba że sam zdecydujesz o konieczności ich wprowadzania. Chcemy abyś czuł się komfortowo zwracając się do nas ze swoimi pytaniami i wątpliwościami oraz aby taki kontakt był rozwijany we wszystkich naszych projektach.

Nasi klienci uczą się od doradców poprzez nasze unikalne usługi obejmujące konsultacje telefoniczne, wydarzenia, badania i stosowanie udzielonych rekomendacji w praktyce.

Poznaj nasz zespół

Wojciech Szapiel
Prezes Zarządu

Wojciech pełni funkcję Prezesa Zarządu Inventity Foundation oraz jest współzałożycielem i Partnerem Zarządzającym Polish Investment Fund. Odpowiada za strategię, strukturyzowanie transakcji kapitałowych oraz nadzór nad spółkami portfelowymi.

Specjalizuje się w kreowaniu i wdrażaniu innowacyjnych strategii, tematyce transferu technologii oraz poprawie efektywności inwestycyjnej. Posiada blisko 20 letnie doświadczenie zawodowe zdobyte podczas pracy dla renomowanych firm w Polsce i Wlk. Brytanii, w tym 10-letnia praktyka na rynku PE/VC. Posiada dyplom z Private Equity i Venture Capital z Uniwersytetu Bocconi w Mediolanie.

Jest certyfikowanym doradcą Strategic Planning and Performance Management Systems – metodologii Management Systems Corporations, Prof. Framholtza – wybitnego wykładowcy z UCLA Anderson School of Management w Los Angeles.

Pełnił rolę eksperta merytorycznego, Komisji Europejskiej – Directoriate General for Research and Innovation z zakresu budowy modelu inwestycji UE w Fundusze Funduszy (FOF). Jest autorem i współautorem kilkunastu wdrożonych strategii zmian i rozwoju przedsiębiorstw oraz przekształceń kapitałowych w sektorach, tj. energetycznym, finansowym, IT. Zrealizował kilkadziesiąt projektów z zakresu ‚brokeringu wiedzy’ dla naukowców, wyposażając beneficjentów projektu w wiedzę i narzędzia, które przygotują̨ ich do wejścia w wybrany proces inwestycyjny. Jest współautorem strategii rozwoju kilku inkubatorów technologicznych oraz Parku Naukowo Technologicznego na południu Polski. Wojciech jest mówcą podczas licznych konferencji i seminariów w Polsce i zagranicą.

Wojciech jest absolwentem programu Corporate Innovation na Stanford University Graduate School of Business, Akademii Psychologii Przywództwa organizowanego przez Szkołę Biznesu Politechniki Warszawskiej, Prawa Własności Intelektualnej i Prawa Nowych Technologii na Uniwersytecie Gdańskim, Zarządzania Finansami na Akademii Leona Koźmińskiego, Metod Ilościowych w Ekonomii i Systemów Informacyjnych w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie oraz Zarządzania Biznesem w Wyższej Szkole Biznesu – National Louis University w Nowym Sączu.

Marcin Łaskawski
Partner

Opracował i wdrażał szereg projektów optymalizacji działania przedsiębiorstw i programów restrukturyzacji dla korporacji międzynarodowych, czołowych firm polskich oraz firm z sektora MŚP. Uczestniczył w procesach inwestycyjnych/rozwojowych o wartości przekraczającej 1 miliard euro (M&A/greenfield).

Posiada doświadczenie zawodowe w obszarze strategii, optymalizacji procesów, zarządzania zmianą, kontrolingu finansowego i operacyjnego zdobywał, w firmach konsultingowych (Arthur Andersen, Ernst & Young), w korporacjach międzynarodowych (Carrefour Group) oraz w krajowych podmiotach, na najwyższych szczeblach managerskich.

Działa aktywnie w obszarze nowych technologii i przedsięwzięć na wczesnym etapie rozwoju. Uczestniczył w strukturyzowaniu i weryfikacji kilkudziesięciu innowacyjnych projektów typu start up.

Marcin uzyskał dyplom MBA z zarządzania finansami na University of London. Ponadto, ukończył zarządzanie i marketing oraz zarządzanie strategiczne w Wyższej Szkole Biznesu – National Louis University, program menedżerski dla dyrektorów finansowych w ESCP-EAP (Paris) oraz szereg specjalistycznych kursów i szkoleń.

Jolanta Wąs
Członek Rady Fundacji

Jolanta jest ekspertem strategii wizerunkowych oraz psychologiem z kilkunastoletnim doświadczeniem na rynku komunikacji biznesowej i public relations. Autorka strategii komunikacyjnych i marketingowych wielu firm, organizacji, produktów i programów.

Doświadczenie zdobywała pracując jako szef komunikacji firm i międzynarodowych koncernów z różnych sektorów m.in. jako PR manager Oriflame Poland, dyrektor ds. komunikacji Polskiego Holdingu Farmaceutycznego, dyrektor Departamentu Public Relations a następnie dyrektor Obszaru Komunikacji Korporacyjnej Banku Zachodniego WBK.

Również jako konsultant zewnętrzny we współpracy z agencjami PR oraz firmami szkoleniowymi dla klientów tj. Danone, HP, Pharmacia Upjohn, Astra Zeneca, Glaxo, Credit Suisse Life and Pensions, US Pharmacia, Software AG, CitiBank, Vectra Cable Television, Telekomunikacja Polska S.A, Polkomtel S.A., Hines Poland, Metropolitan Models. Realizacje z zakresu PR produktowego, komunikacji korporacyjnej, media relations, strategii rebrandingu, strategii CSR oraz komunikacji kryzysowej.

Jako członek zespołu doradczego przy Ministrze Sportu i Turystyki brała udział w pracach nad strategią programu rządowego Moje Boisko Orlik 2012, gdzie zaproponowana przez nią nazwa własna boisk „orlik” miała znaczący wpływ na rozpoznawalność i sukces komunikacyjny projektu.

Jolanta jest liderką projektów z zakresu art&business realizowanych we współpracy z artystami, galeriami sztuki, uczelniami artystycznymi, festiwalami. Odpowiedzialna za mecenat oraz komunikację wydarzeń artystycznych, produkcji telewizyjnych i filmowych – ostatnio filmu „Jack Strong”.

Wykładowca akademicki. Wspiera kampanie społeczne i projekty charytatywne.

Dariusz Brzeziński
Członek Rady Fundacji

Posiada dwudziestoletnie doświadczenie przy realizacji projektów strategicznych oraz z zakresu corporate finance dla korporacji międzynarodowych, m.in. z listy Fortune 500, czołowych firm polskich oraz firm z sektora MŚP.

Pracował w grupie Ernst & Young Polska, początkowo jako szef Działu Doradztwa Rynkowego, a następnie jako Starszy Menedżer i Szef Działu Strategii i Usprawnień Operacyjnych. Pełnił także funkcję Dyrektora ds. Operacyjnych spółki Capgemini Polska, Wiceprezesa DGA SA oraz Prezesa Zarządu firmy APAX Consulting Group.

Dariusz uzyskał tytuł magistra ekonomii w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Ukończył także program zarządzania w Copenhagen Business School w Danii oraz szereg specjalistycznych kursów i szkoleń.

Monika Ferreira
Dyrektor Operacyjny Fundacji

Monika dołączyła do Zespołu Inventity Foundation w listopadzie 2017 i wprowadza w Fundacji nową formułę zarządzania strategicznego tzw. Fundacja 2.0, związaną z rozwijaniem w Inventity nowych linii biznesowych: edukacji dla biznesu GROWING PAINS SCHOOL i brokeringu innowacji. Pierwszym etapem działań operacyjnych jest wdrażanie modelu zarządzania opartego na strategicznym zarządzaniu marketingowym, którego podstawę stanowi edukacja dla biznesu wg amerykańskiej metodyki skalowania przedsiębiorstw GROWING PAINS.

Monika zdobywała doświadczenie zawodowe w środowisku korporacyjnym sieci retail, zarządzając działami zakupów na poziomie centralnym.

Długoletni Przedsiębiorca na rynku sieci franczyzowych - przez 11 lat zajmowała się budowaniem własnego systemu franczyzowego i rozwijaniem sieci franczyzowej wyspecjalizowanych szkół języków obcych dla dzieci i młodzieży MAŁA LINGUA & LINGUA TEENS SPACE. Stworzyła i opatentowała metodę nauczania, która wyróżniona została przez MEN i Komisję Europejską ds. Wielojęzyczności European Language Label za jakość i innowację w nauczaniu. W 2014 roku z sukcesem sprzedała własną szkołę językową jednemu z Franczyzobiorców w ramach sprzedaży ZCP, dwa lata później przeprowadziła udaną transakcję sprzedaży całej sieci franczyzowej inwestorowi branżowemu - Grupie PWN. Po akwizycji Spółki przez półtora roku przeprowadzała proces jej integracji ze strukturami inwestora.

Monika posiada doświadczenie w rozwijaniu produktów, tworzeniu modeli biznesowych, rozwijaniu strategii długoterminowej i przygotowywaniu strategii operacyjnych (marketingowych & PR, sprzedaży), prowadzeniu szkoleń.

Ukończyła Germanistykę na Uniwersytecie Warszawskim, podyplomowe studia marketingu na SGH. Aktualnie Doktorantka w dziedzinie zarządzania i finansów w Akademii L.Koźmińskiego.

Autorka książek „The Blabbers’Book, czyli Historie Blabbersów”, „Dziecięce smaki świata, czyli podróże Blabbersów” oraz współautorka licznych publikacji dydaktycznych. Finalistka w konkursie Bizneswomen Roku 2015, w kategorii „Moja Firma”, organizowanym przez Sukces Pisany Szminką.

Pasjonatka języków obcych - zna biegle trzy języki, doskonale funkcjonuje w środowisku międzynarodowym i z ogromną motywacją poprowadzi w Inventity Foundation projekty w skali globalnej.

Marzena Poniatowska-Galicka
Ekspert

Jako doradca opracowuje strategie wejścia na rynek, biznes plany oraz ocenę potencjału rynkowego przedsięwzięć. Kluczowe kompetencje to weryfikacja wykonalności przedsięwzięć biznesowych, planowanie i usprawnianie procesów oraz zagadnienia związane z ogólnie pojętym CSR-em.

Swoje pierwsze kroki stawiała w sektorze bankowym. Brała udział w łączeniu dużych instytucji finansowych, gdzie koordynowała proces integracji systemowo-biznesowej banków. Później zajęła się przedsięwzięciami społeczno-biznesowymi w obszarze HoReCa.

Inicjatorka i uczestniczka przedsięwzięć ekologicznych i społecznych (Centrum ekoJa i Warszawski BioBazar, OFFFestival 2013, Żywiecka Kooperatywa Spożywcza). Zwolenniczka zdrowego i zrównoważonego życia. Stawia na dobre relacje międzyludzkie. Wspiera ideę współtworzenia społeczności i działania na jej rzecz. Posiada szeroką wiedzę z zakresu zdrowego żywienia.

Marzena jest absolwentką Programu Executive MBA Szkoły Biznesu Politechniki Warszawskiej, HEC Paris, London Business School i Norwegian School of Economics; wewnętrznego programu kształcenia managerów Citibank Management Associate, oraz Wrocławskiej Akademii Ekonomicznej na kierunku Bankowość i Ubezpieczenia.

Adam Kopiczko
Członek Rady Fundacji

Ekspert w dziedzinie tworzenia modeli biznesowych, modelowania finansowego oraz rozwoju projektów w takich branżach, jak: energetyka, przemysł paliwowy, budownictwo, motoryzacja.

W swojej karierze zawodowej realizował wiele projektów inwestycyjnych, m. in. w przemyśle paliwowym, współpracując z Exxon Mobil/Esso, DEA, Orlen czy Rafinerią Gdańska/Lotos. Jest autorem publikacji o tematyce alternatywnego zasilania pojazdów oraz zastosowania paliw ekologicznych zarówno w prasie popularnej, jak i specjalistycznej.

Adam posiada dyplom wydziału Przedsiębiorczości i Zarządzania Wyższej Szkoły Biznesu – National Louis University w Nowym Sączu.

Marcin Galicki
Ekspert

Marcin pełni rolę eksperta w Inventity Foundation.
Nawiązuje i prowadzi partnerstwa w krajowych i międzynarodowych konsorcjach publiczno-prywatnych. Skupia się na identyfikacji i rozwoju projektów badawczych oraz opracowaniu strategii wejścia na rynek. Kluczowe kompetencje to planowanie przedsięwzięć biznesowych, tworzenie biznesu od fazy zalążkowej oraz zagadnienia związane z ogólnie pojętym CSR-em.

Posiada długoletnie doświadczenie w obszarze Marketingu, PR i Strategii. Pracował dla firm z sektora IT oraz bankowego. Od prawie dekady zakłada i prowadzi przedsięwzięcia biznesowe oraz społeczno-biznesowe w sektorze HoReCa i Spożywczym.

W ostatnich latach szczególnie zaangażowany jako inicjator i uczestnik takich przedsięwzięć, jak Fair Bazar, Centrum ekoJa, Warszawski BioBazar, OFFFestival 2013, Żywiecka Kooperatywa Spożywcza. Wizjoner, otwarty na działanie dla pożytku drugiego człowieka. Propagator Społecznej Odpowiedzialności Biznesu i zrównoważonego rozwoju.

Marcin jest absolwentem Programu Executive MBA Szkoły Biznesu Politechniki Warszawskiej, HEC Paris, London Business School i Norwegian School of Economics; studiów podyplomowych w dziedzinie Public Relations we Francuskim Instytucie Zarządzania IFG oraz Wrocławskiej Akademii Ekonomicznej na kierunku Bankowość i Ubezpieczenia.

Adam Świrski
Członek Rady Fundacji

Od ponad 20 lat związany z rynkami finansowymi. Zdobywał doświadczenia na stanowiskach kierowniczych w czołowych instytucjach finansowych zarówno w Polsce jak i za granicą. Specjalizuje się w finansowaniu dużych projektów m. in. w energetyce, nieruchomościach i transporcie. Współtwórca pierwszych modeli finansowania eksportu oraz fuzji i przejęć. Członek Rad Nadzorczych oraz Komitetów Inwestycyjnych.

Poprzednio pełnił funkcje Wiceprezesa Zarządu Banku Gospodarstwa Krajowego odpowiedzialnego za obszar ryzyka. Wcześniej był dyrektorem zarządzającym w Grupie Deutsche Bank w Polsce. Pracował również dla HSBC oraz dla BPH.

Aktualnie pełni funkcję Fund Managera w TFI Energia S.A.

Grzegorz Bochnacki
Członek Rady Fundacji

Radca Prawny specjalizujący się w zagadnieniach związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej w Polsce, a w szczególności w prawie spółek, prawie budowlanym, upadłościowym, bankowym oraz medycznym.

W swojej dotychczasowej praktyce zawodowej uczestniczył w szeregu przedsięwzięć prywatyzacyjnych, restrukturyzacyjnych i naprawczych. Doradza spółkom prywatnym i publicznym oraz przedsiębiorcom. Uczestniczył w projektach połączeń, przejęć, fuzji i nabycia udziałów oraz akcji w spółkach kapitałowych a także przy projektach pozyskiwania finansowania dla inwestorów i realizowanych przez nich inwestycji.

Ponadto Grzegorz jest doradcą wierzycieli i dłużników w postępowaniach układowych i upadłościowych oraz negocjatorem i doradcą przy transakcjach związanych z inwestycjami budowlanymi. Członek organów zarządczych i nadzorczych spółek kapitałowych. Pełnomocnik procesowy osób fizycznych i prawnych, głównie w sprawach cywilnych, gospodarczych, oraz z zakresu prawa pracy.

Jest autorem i współautorem szeregu raportów, analiz prawnych, memorandów informacyjnych.

Anna Szapiel
Dyrektor Inventity Foundation

Posiada bogate doświadczenie zdobyte w pracy dla koncernów międzynarodowych w obszarze IT/telco, life science i document management, tj. Iron Mountain, grupa OEX, Werfen, Sharp oraz Orange.

Aktualnie koncentruje się na identyfikowaniu nowych technologii w energetyce. Odpowiada również za selekcjonowanie projektów rozwojowych, opartych o cele statutowe Fundacji oraz działania z zakresu społecznego zaangażowania biznesu.

Ukończyła zarządzanie na wydziale cybernetyki Wojskowej Akademii Technicznej w Warszawie. Jest także absolwentką studiów podyplomowych z Prawa dla Menedżerów na Akademii Leona Koźmińskiego (ALK).

Cezariusz Platta
Manager ds. Projektów Unijnych

Manager z ponad 20-letnim doświadczeniem biznesowym i zarządczym, zdobytym w największych międzynarodowych organizacjach. Przez wiele lat właściciel i zarządzający firmami z branży doradztwa strategicznego, sprzedażowego i marketingowego oraz z branży nowoczesnych technologii.

Aktualnie specjalizuje się w doradztwie strategicznym i operacyjnym, projektach inwestycyjnych i komercjalizacyjnych, akceleracji i inkubacji projektów oraz pozyskiwaniu kapitału, w tym z funduszy europejskich i publicznych.

Najwięcej pasji odnajduje we wsparciu doradczym i monitoringowym startupów. Tam, gdzie energia przedsiębiorców, wsparta odpowiednio przekazaną wiedzą zarządczą, strategiczną, operacyjną i marketingową, szybko przekłada się na mierzalne rezultaty.

Tomasz Bolesław CEDRO

Specjalista od Nowych Technologii, Pionierskich Interdyscyplinarnych Badań-i-Rozwoju, Elektroniki, BioCybernetyki / Neuroscience, Internetu-Rzeczy (IoT), Inteligentnych Systemów Wbudowanych, BSD Unix. Deweloper oraz Agitator Wolnego i Otwartego Oprogramowania / Sprzętu. Majsterkowicz Zrób-To-Sam. Fan Starych Komputerów. Miłośnik Lotnictwa i Spadochroniarstwa.

Napisał swój pierwszy program komputerowy (Hello World na Atari 130XE) w wieku 10 lat, rok później zbudował pierwszy obwód elektroniczny, od tamtej pory z wiecznym uśmiechem wciąż wszystko rozkręca przelutowuje modyfikuje i analizuje sposób działania.

Uzyskał tytuł Magistra w obszarze Elektroniki oraz Informatyki w Medycynie, a także Inżyniera w dziedzinie Elektroniki oraz Inżynierii Komputrowej, na Politechnice Warszawskiej. Ma ponad 10 lat doświadczenia zawodowego w globalnych projektach R&D, działa również jako niezależny przedsiębiorca i konsultant.

Wydarzenia i aktualności

28 maja
KONFERENCJA

Strategie rozwoju firm budowlanych przyszłości wg metodyki GROWING PAINS

Strategie rozwoju firm budowlanych przyszłości wg metodyki GROWING PAINS

15 maja
KONFERENCJA

Doradcy GROWING PAINS STRATEGY na Akademii Grzegorza Turniaka

Doradcy GROWING PAINS STRATEGY na Akademii Grzegorza Turniaka

28 listopada
PROMOCJA

Książki Growing Pains. Sztuka skalowania przedsiębiorstw w promocyjnej świątecznej cenie!

Kup na Gwiazdkę pakiet 10 książek Growing Pains. Sztuka skalowania przedsiębiorstw dla pracowników lub partnerów biznesowych w cenie 990 zł.

22 listopada
MEDIA

GROWING PAINS SCHOOL Tech Innovations Week 2018 w Polskim Radiu

Celem wydarzenia zorganizowanego przez Inventity Foundation jest poszukiwanie skuteczności w procesach komercjalizacji i transferu technologii w Polsce.

28 maja
KONFERENCJA

Strategie rozwoju firm budowlanych przyszłości wg metodyki GROWING PAINS

Strategie rozwoju firm budowlanych przyszłości wg metodyki GROWING PAINS

15 maja
KONFERENCJA

Doradcy GROWING PAINS STRATEGY na Akademii Grzegorza Turniaka

Doradcy GROWING PAINS STRATEGY na Akademii Grzegorza Turniaka

28 listopada
PROMOCJA

Książki Growing Pains. Sztuka skalowania przedsiębiorstw w promocyjnej świątecznej cenie!

Kup na Gwiazdkę pakiet 10 książek Growing Pains. Sztuka skalowania przedsiębiorstw dla pracowników lub partnerów biznesowych w cenie 990 zł.