Odkryj formułę wzrostu swojej organizacji

Zwiększaj zyski, zasięg i siłę firmy, by wygrywać z konkurencją

Chcesz zbudować stabilną, odnoszącą sukcesy i najlepszą w swojej klasie organizację? Nie mogłeś trafić lepiej – pomożemy Ci znaleźć Bariery Wzrostu, byś mógł w pełni wykorzystać potencjał Twojej firmy.

Jakie czynniki decydują o sukcesie w biznesie? Co wyróżnia firmy, które skutecznie pokonują kolejne etapy rozwoju, omijając napotykane na każdym z nich pułapki? Te pytania zadaliśmy sobie, projektując badanie „Bariery i czynniki wzrostu”*. Przebadaliśmy niemal 700 organizacji i poznaliśmy czynniki ograniczające wzrost i rozwój firm. Okazało się m.in., że:

 

polskie firmy potrzebują nowych kompetencji z zakresu skalowania i rozwijania przedsiębiorstw
w organizacjach szwankuje komunikacja wewnętrzna, przez co pracownicy są zdezorientowani i nie doinformowani
dużym problem jest brak dobrych menedżerów i luki kompetencyjne osób zarządzających zespołami.

Jesteś ciekaw, jakie szanse na sukces ma Twoja firma? Pozwól nam to zbadać!

Zmierzymy potencjał Twojej firmy, identyfikując jej wewnętrzne bariery rozwoju oraz określając jej efektywność organizacyjną. W tym celu wykorzystamy sprawdzone i stosowane na świecie narzędzia badawcze, czyli:

Badanie Barier Wzrostu (Growing Pains Survey©)
Analiza Efektywności Organizacyjnej (Organizational Effectiveness Survey©).

Nasi eksperci razem z Tobą przeanalizują wyniki i zarekomendują Ci środki zaradcze, dzięki którym Twoja firma rozkwitnie na nowo.

DZIAŁALNOŚĆ BADAWCZO-ROZWOJOWA

We własnym zakresie rozwijamy metodologię i tworzymy narzędzia służące wzmacnianiu osób, zespołów i organizacji. Badamy Bariery Wzrostu i efektywność polskich organizacji.

PARTNERSKIE PODEJŚCIE

Wyposażamy naszych klientów w konkretne narzędzia i umiejętności, które pozwalają im pokonywać codzienne wyzwania związana z zarządzaniem firmą.

METODYKA GROWING PAINS

Jako jedyni w Polsce nauczamy skalowania biznesu według metodyki, która zapewniła sukces wielu firmom na świecie, w tym m.in. Starbucks Coffee. Adaptujemy tę metodykę do polskich warunków.

Czy wiesz, że niezależnie od fazy rozwoju firmy, warto pomyśleć o jej skalowalności?

Firmy na wczesnym etapie powinny przede wszystkim zadbać o skalowany model biznesowy, a te dłużej zadomowione na rynku muszą skupić się na długofalowym stabilnym wzroście. Metodyka GROWING PAINS pozwoli na jedno i drugie.

* Raport „Bariery i czynniki wzrostu” to owoc współpracy Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości, twórcy metodyki GROWING PAINS profesora Erica Flamholtza oraz zespołu Inventity Foundation. Wkrótce udostępnimy go na naszej stronie z dodatkowymi komentarzami ekspertów.

Case studies

Wsparcia w określeniu strategii rozwoju, rynków działania oraz oferowanych produktów dla spółki z rynku sprzedaży bezpośredniej

Wsparcie w rozwoju działalności innowacyjnej dla Parku Naukowo-Technologicznego

Wsparcie w wyskalowaniu biznesu w branży gier komputerowych

Wsparcie w pozyskaniu kapitału w firmie gospodarki odpadami

Wsparcie w wyskalowaniu biznesu i pozyskaniu kapitału w wiodącej firmie gospodarki odpadami

Konsumenci produktów spożywczych

Lokalni producenci żywności z terenów Bielska-Białej i okolic